Cvičení pro děti

Hurrrááá!!!

Cvičení rodičů a dětí s dlouholetou tradicí i ve školním roce 2018/19 pokračuje a vy se můžete těšit na společné chvíle strávené s dětmi ve skvěle vybavené tělocvičně TJ Sokol Petrovice I.v doprovodu zkušených lektorek a dalších malých a VELKÝCH sportovců:-) Lekce plné pohybových her se snaží zábavnou formou rozvíjet nejen celkově hrubou motoriku,sílu,obratnost a vytrvalost,ale také koordinaci a rovnováhu,jemnou motoriku,smysly a rytmiku a dítě nenásilnou formou zapojit do dětského kolektivu.Naše lekce jsou plné básniček a písniček a děti si zkouší zdolávat malé i VELKÉ překážky a seznámí se tak s tradičním vybavením tělocvičny,ale i s méně častými a novými pomůckami.Často si tělo protáhnou a trochu se zapotí i doprovázející dospěláci.Lektorky v průběhu lekcí využívají i prvky dětské jógy,tak se můžete těšit i na trochu dechového cvičení nebo relaxace.

OD ZÁŘÍ SE OPĚT TĚŠÍME NA SPOLEČNÉ CVIČENÍ RODIČŮ S DĚTMI - ZAČÍNÁME V ÚTERÝ 11.9.2018

Pro velký zájem hlavně o odpolední lekce cvičení rodičů a dětí budou pro zapsání do jednotlivých lekcí preferováni již stávající členové a nové děti předem přihlášené na e-mailu: petrovicesokoldeti@seznam.cz
nebo osobně zapsané do poloviny září 2018 se zaplaceným členským příspěvkem na první pololetí školního roku 2018/19.

Předběžne je možné se přihlásit na konkrétní den a čas,nebo dotazy ke cvičení rodičů a dětí zaslat přímo MILADĚ a MARII  na e-mailovou adresu : petrovicesokoldeti@seznam.cz .

úterý

• 15:45 - 16:45 hodin (cvičení rodičů a dětí) 2-4roky Milada (petrovicesokoldeti@seznam.cz)
  • 16:45 - 17:45 hodin (cvičení rodiče a děti) 3-5 let   Milada (petrovicesokoldeti@seznam.cz)

• 18:00 - 18:55 hodin (předškolní děti) Hana+Hana(hana.minarikova52@gmail.com)

středa

•   9:00 - 10:00 hodin (cvičení rodiče a děti)1,5-2,5 roku Marie(petrovicesokoldeti@seznam.cz)
  • 10:00 - 11:00 hodin (cvičení rodiče a děti)       2-4 roky Marie(petrovicesokoldeti@seznam.cz)

čtvrtek

• 16:00 -17:00 hodin (cvičení rodiče a děti) 3-4,5 roku toto cvičení nespadá pod Sokol  veškeré info: buď na tel.čísle :723607285 nebo na e-mailu:gabriela.egemova@yahoo.com                                                                                                                       od 13.9.2018

pátek

•  9:00 - 10:00 hodin (cvičení rodiče a děti) 2-4 roky* Marie (petrovicesokoldeti@seznam.cz)                                 * Věk dětí je orientační v případě dotazu na zařazení Vašeho dítěte do skupiny kontaktujte   cvičitelku e-mailem.

od 5.10.2018